X Používáte zastaralou verzi programu Internet Explorer. Aby vám fungovala navigace na stránce, prosím aktualizujte si váš prohlížeč kliknutím sem .

Kariéra

>> PRODAVAČ/PRODAVAČKA Knihkupectví Neoluxor

Jsi komunikativní, máš rád setkávání s lidmi, baví tě číst a chceš se prací bavit?

Pak hledáme právě Tebe. Do Knihkupectví Neoluxor v Praze hledáme prodavače knížek a doplňkového sortimentu na HPP.

Co potřebuješ pro práci u nás? Nic složitého.

Středoškolské vzdělání, úsměv, chuť bavit se s lidmi a dělat práci, která tě baví.

Pokud toto máš, chceme tě. Stačí poslat krátký životopis a my tě rádi uvidíme.

Nástup je možný ihned.

Kontakt:Marcela Grulichová296 110 811Marcela.grulichova@neoluxor.cz

>>Společnost Velkoobchod Orion, spol. s.r.o. přijímá na pozici pro tuto prodejnu: PRODAVAČKA/PRODAVAČ
Náplň práce: prodej domácích potřeb, doplňování zboží, aranžování

Požadujeme:
- pozitivní přistup k zákazníkům
- ochotu učit se nové prodejní postupy
- vstřícnost, komunikativnost, zodpovědnost, obchodního ducha, kreativitu
- příjemný vzhled

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v úspěšné společnosti
- stálou měsíční mzdu včetně prémií
- pravidelné odměny dle výkonu
- stravenky v hodnotě Kč 75,-/den zcela hrazené zaměstnavatelem
- roční příspěvek na penzijní pojištění ve výši 1 000 Kč měsíčně
- příjemné prostředí a přátelský kolektiv

Nástup: červen 2017, popřípadě ihned
Své životopisy i s fotografií zasílejte na email: phirka @orion.lit.cz

>> Prodavač/prodavačka proo prodejnu A3SPORT OC NOVODVORSKÁ PLAZA

Nabízíme:

práci na plný úvazek - HPP
příjemné pracovní prostředí
zajímavé platové ohodnocení
možnost profesního růstu

Požadujeme:

příjemné vystupování
znalost AJ výhodou
chuť učit se novým věcem
trestní bezúhonnost
minimálně vyučen

Své životopisy můžete zasílat na email 150@a3sport.cz

>> Prodejní asistent/ka CCC

PRODAVAČ/KA V CCC POMÁHÁ ZÁKAZNÍKŮM VYBRAT SI VYSNĚNÉ BOTY NEBO KABELKU. PTÁ SE, RADÍ, NABÍZÍ A TO VŠE DĚLÁ S ÚSMĚVEM A VSTŘÍCNOSTI TAK, ABY SE ZÁKAZNÍCI UJISTILI, ŽE NÁKUP V CCC JE TA SPRÁVNÁ VOLBA.

V našich prodejnách tedy pracují lidé, kteří mají zákazníky rádi, jsou ochotni a přátelští. Díky tomu dokážou vytvořit příjemnou atmosféru a pomoct zákazníkům najít přesně to, co jim udělá radost. Mají rádi pořádek a estetiku a proto prodejny vypadají vždy perfektně.

KOHO POTŘEBUJEME?

Máte zkušenosti s prodejem anebo velkou chuť se do toho pustit? Jste přátelští, aktivní, nevadí vám rychlé tempo práce? Máte rádi různorodost v práci, kde není prostor pro nudu a čas rychle utíká? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ano, bude Vás práce v CCC bavit!

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- Pevný plat, který je na účtu vždy včas

- Extra prémie z obratu prodejny, k tomu navíc prémie kvartální

- Naši obuv si pořídíte se zaměstnaneckou slevou

- Stravenky ve výši 100 Kč.

- Dotovaná karta Multisport

- Kariérní růst

Pokud se chcete dozvědět více, ozvěte se na telefonní číslo: +420 720 053 440. Své životopisy také můžete zasílat na emailovou adresu: martin.pavlik@ccc.eu.

>> BRIGÁDA PRO ŠIKOVNÉ RUCE

Balíte rádi dárky  - malé, velké, kulaté, i ty beztvaré?  Baví vás komunikace s lidmi a dobrý pocit, když zákazník odchází spokojený? Využijte příležitosti pracovat v Dárkové balící službě  OC Novodvorská Plaza a kontaktujte nás na plazanovodvorska@klepierre.com

>> Papírnictví McPen přijme posilu do svého týmu na pozici Astistent/ka prodeje.

Pracovní náplň:
- obsluha zákazníků
- odborné poradenství a prodej
- doplňování zboží
- práce s pokladnou
- starost o chod prodejny

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- komunikativnost
- schopnost navázat kontakt se zákazníkem
- prokazatelnou praxi na obdobné pozici
- základní znalost práce na PC
- spolehlivost
- zodpovědnost
- chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
- zaměstnanecké slevy na nákup
- stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
- příjemný kolektiv

NÁSTUP IHNED!

Práce na dlouhý/krátký týden

Své životopisy zasílejte na e-mail: info@mcpen.cz

>> Etam Lingerie hledá: VEDOUCÍ PRODEJNY / ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY / ASISTENTKA PRODEJE

Pokud chcete stejně jako my činit ženy krásnými a neodolatelnými, přidejte se do našeho týmu.

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis s fotografií a telefonním číslem společně s motivačním dopisem na emailovou adresu: kariera@exico.cz

Nezapomeňte uvést pozici, o kterou máte zájem a nákupní centrum, kde byste případně chtěla pracovat.

>> SCANquilt, bytový textil, česká značka, která provozuje 43 prodejen po celé ČR.

Přijmeme asistentku prodeje pro pražské prodejny na hlavní pracovní poměr nebo na brigádu květen - září.

Požadujeme:
-        příjemné vystupování
-        zájem o zákazníka v přátelském rozhovoru
-        ochota pracovat ve 12 hodinových směnách  (dlouhý, krátký týden)
-        zkušenosti s prodejem vítány, pokud je nemáte, vše Vás naučíme, jediné co požadujeme, je chuť tuto práci dělat.

Nabízíme:
-        zaměstnání na HPP ve stabilní české společnosti
-        příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
-        na pokladním PC Vás naučíme, je to jednoduché
-        zaměstnanecké slevy
-        stravenky

Životopis prosím zašlete na e-mail: kalova@silex.cz

>> Prodejna zdravé výživy Bioday hledá do svého kolektivu asistentku prodeje s přijemným vystupováním, zájmem o zdravou výživu a nekuřaču.

Podrobnosti na tel.: 724365465 nebo e-mail: bioday@email.cz

Top